Сьогодні 19 вересня 2017 року, вівторок

Про школу

Збудована 1987 року спеціалізована школа № 269 знаходиться у мальовничому куточку величного Києва, на південній його околиці у Голосіївському районі на Теремках-1.
Поряд розташовано ряд науково-дослідних та навчальних закладів, зокрема корпуси природничих факультетів Національного університету імені Тараса Шевченка, Кібернетичний центр, ім'я засновника якого носить проспект, на якому розташована школа. Також поряд є кілька центрів культури, як-от Національний виставковий центр, Музей архітектури та побуту України, Льодовий стадіон, іподром.
В школі працює чудовий колектив учителів, яких учні та їх батьки поважають за Божий талант нести вогонь у веселі та неслухняні ряди школярів, за проявлену ними відданість важливій справі просвіти.
Двері школи завжди відчинені для всіх бажаючих осягнути безкраї простори пізнання. Завжди будемо раді зустріти жадібні до знань молоді таланти.

Екстер'єр та інтер'єр школи
Молодша школа
Кабінети іноземних мов
Кабінети інформатики
Кабінети математики та фізики
Кабінети філології
Кабінет хімії
Кабінет біології
Кабінети географії
Кабінети історії
Кабінети трудового навчання
Кабінет музики
Спортзал
Актова зала
Їдальня
Методичний кабінет

Екстер'єр та інтер'єр школи

Екстер'єр та інтер'єр школи Екстер'єр та інтер'єр школи

Молодша школа

Кабінети молодших класів

Маленьким учням, про яких зовсім нещодавно дбали тільки батьки, необхідно почувати себе комфортно, у чому їм допомагають зі смаком та теплотою оздоблені та умебльовані класи.

Кабінети  молодших класів Кабінети  молодших класів

Інформацію про початкову школу, а також найкращі дитячі роботи можна побачити на яскравих стендах.

Інформація про початкову школу Інформація про початкову школу

Першокласники можуть відпочити після уроків у затишних спальних кімнатах.

Кімнати відпочинку Кімнати відпочинку

Кабінети іноземних мов

Кафедра іноземних мов представлена 10 кабінетами, обладнаними сучасною відео -, аудіо - та комп’ютерною технікою.

Кабінети іноземних мов Кабінети іноземних мов

Кабінети іформатики

Світ інформаційних технологій еволюціонує щохвилини. Аби учні не відставали слідкувати за його змінами наша школа обладнана двома комп'ютерними класами, які забезпечені сучасною технікою, дидактичними матеріалами, зібраними і розробленими вчителями.

Кабінети іформатики Кабінети іформатики

Кабінети математики та фізики

Математика та фізика потребують знання численних формул. Якщо раптом учень забуде одну з них – не біда, оскільки на стінах кожного кабінету знайдеться підказка.

Кабінети математики та фізики Кабінети математики та фізики

Кабінети філології

Філологія, у перекладі з грецької, означає “Я люблю мову”. Саме це почуття з’являється у всіх без винятку учнів завдяки майстерності вчителів цієї кафедри викладати рідну мову.

Кабінети філології Кабінети філології

Кабінет хімії

Мультимедійна дошка, яка знаходиться в кабінеті хімії дозволяє зробити вивчення предмету ще цікавішим.

Кабінет хімії Кабінет хімії

Кабінет біології

У кабінеті біології учні поринають у дивовижний світ живої природи

Кабінет біології Кабінет біології

Кабінети географії

Про кожну країну світу можна дізнатися на уроці географії у чудово облананих кабінетах.

Кабінети географії Кабінети географії

Кабінети історії

Поринути у минуле, дізнатися про історичні події, первісних людей, ми можемо на уроках історії.

Кабінети історії Кабінети історії

Кабінети трудового навчання

У кабінет образотворчого мистецтва, діти вчаться куховарити, шити, вишивати, в’язати. У цьому же кабінетів можна побачити безліч талановитих робіт

Кабінети трудового навчання Кабінети трудового навчання

Кабінет музики

У кабінеті музики діти мають можливість не тільки виявити, а й розвинути свої таланти.

Кабінет музики Кабінет музики

Спортзала

Витратити всю свою енергію, розім’ятися після сидіння за партою та встановити кілька нових рекордів школи можна на уроках фізкультури. Біля школи розташовані корти та спортивний майданчик, де, як тільки встановлюється хороша погода, діти займаються фізкультурою просто неба.

Спортзала Спортзала

Актова зала

Актова зала- місце проведення різних урочистостей.

Актова зала Актова зала

Їдальня

Їдальня Їдальня

Методичний кабінет