Сьогодні 22 листопада 2017 року, середа

На базі школи створена мережа гуртків, які допомагають організувати змістовне і цікаве дозвілля учнів в позаурочний час.

Гуртки художньо-естетичного напрямку

Гурток “Чарівний пензлик”
(керівник Чмуль Людмила Миколаївна)

Наші діти з великим бажанням і задоволенням відвідують гурток образотворчого мистецтва під керівництвом Чмуль Людмили Миколаївни, де дитина малює не тільки те, що бачить, а ще й те, що вона відчуває серцем.

Хореографічний гурток “Ритм”
(керівник Дворовенко Лариса Петрівна)

Хореографічний гурток є важливою ланкою шкільного життя учнів. Складова здоров'я учня – це фізична діяльність. І саме хореографічний гурток є прикладом поєднання фізичного виховання, духовного і естетичного розвитку учнів.

Вокально-інструментальний ансамбль “Світанок”
(керівник Василяка Павло Володимирович)

Заняття в гуртку сприяють формуванню навичок естрадного вокалу та грі на музичних інструментах, формуванню музично-естрадного смаку та розширенню загального світогляду

Гурток “Вишивка”
(керівник Домаскіна Наталія Юріївна)

З чарівним світом вишивки дітей знайомить керівник гуртка Домаскіна Наталія Юріївна. На заняттях учні вчаться створювати неповторні вишиті речі для себе і своїх рідних.

КВН-театр “Сінема”
(керівник Шерстюк Ігор Вікторович)

Основною метою роботи гуртка є організація змістовного дозвілля старшокласників, розвиток їх творчого потенціалу, , формування культури спілкування та виховання почуття гумору.

Туристично-краєзнавчий гурток
(керівник Шевчук Людмила Михайлівна)

Гуртки науково-технічного напрямку

Технічний гурток “Умілі руки”