Сьогодні 27 травня 2018 року, неділя

На базі школи створена мережа гуртків, які допомагають організувати змістовне і цікаве дозвілля учнів в позаурочний час.

Гуртки художньо-естетичного напрямку

Театральний гурток "Акторська майстерність"
(керівник Бойченко Людмила Степанівна)

Головною ціллю своєї діяльності керівники гуртка визначають не тільки навчити дитину акторської майстерності, зробити з неї актора, а й допомогти їй стати більш розкутою, навчити виступати перед публікою і не боятися камери. Це щоденна праця, щоденна мотивація не зупинятися на досягнутому, постійно рухатися тільки вперед.  Це розвиває у дітей силу волі і бойовий дух.
Акторська студія зняла вже два короткометражних фільми, де актори - діти, які займаються у студії.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Кераміка"
(керівник Реутова Тетяна Миколаївна)

У програмі навчання: ознайомлення з мистецтвом кераміки та гончарним ремеслом регіонів України. Розвиток креативності, художнього і просторового мислення, дрібної моторики рук. Виготовлення художніх композицій з глини.

Хореографічний гурток "Театр танцю "Український сувенір"
(керівник Шайда Тетяна Володмирівна)

Театр танцю "Український сувенір" був заснований у 1986 році. На даний час у колективі займається близько 100 дітей віком від 4 до 13 років. "Український сувенір" - це творча майстерня, що поєднує в собі дитячу творчість та професійну діяльність викладачів. Під час занять діти вивчають основи класичного, народно-сценічного, естрадного танцю. Вихованці колективу є постійними учасниками шкільних, районних, міських заходів, лауреатами та дипломантами фестивалів і конкурсів хореографічного мистецтва Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Гурток "Виготовлення сувенірів" (БДЮТ)
(керівник Сивирин Лілія Петрівна)

Гурток “Чарівний пензлик”
(керівник Чмуль Людмила Миколаївна)

Наші діти з великим бажанням і задоволенням відвідують гурток образотворчого мистецтва під керівництвом Чмуль Людмили Миколаївни, де дитина малює не тільки те, що бачить, а ще й те, що вона відчуває серцем.

Вокальний гурток “Світанок”
(керівник Василяка Володимир Миколайович)

Заняття в гуртку сприяють формуванню навичок естрадного вокалу, формуванню музично-естрадного смаку та розширенню загального світогляду.

Гурток “Вишивка” (БДЮТ)
(керівник Домаскіна Наталія Юріївна)

З чарівним світом вишивки дітей знайомить керівник гуртка Домаскіна Наталія Юріївна. На заняттях учні вчаться створювати неповторні вишиті речі для себе і своїх рідних.

Туристично-краєзнавчий гурток
(керівник Шевчук Людмила Михайлівна)

Основною метою роботи гуртка є організація змістовного дозвілля старшокласників, розвиток їх творчого потенціалу, формування культури спілкування та виховання почуття гумору.

Гурток військово-патріотичного напрямку

Гурток “Юний стрілець”
(керівник Лакоза Віталій Михайлович)

Гуртки фізкультурно-спортивного напрямку