Сьогодні 19 вересня 2017 року, вівторок

Виховання творчої особистості на традиціях народів, мови яких ми вивчаємо. Робота євро клубу «Марпен» Старшокласники школи постійно співпрацюють з Посольством Франції, культурним французьким центром та Державною бібліотекою України для юнацтва, на базі якої щорічно проводяться заходи, присвячені святам, видатним письменникам, визначним подіям Франції.

Заходи в рамках “Свята читання”

Літературно-музичний захід, присвячений французькому поету Полю Верлену.

Учні старших класів постійно приймають участь у Днях франкофонії, організованих Французьким культурним центром.

Постійно відбуваються засідання Круглого столу старшокласників з питань сучасності за участю співробітників ФКЦ та представниками Французько-Українського інституту на базі університету Овернь-Клермон (Франція).

Старшокласники школи постійно беруть участь у фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті» і неодноразово були серед переможців цього конкурсу.

Свято для учнів 5-7 класів “Різдвяна подорож”

Щорічно найкращі учні школи їдуть до молодіжного табору «Марпен» (Франція) в рамках культурного обміну, де вони працюють і відпочивають зі своїми французькими ровесниками.

Наші випускники гідно представляють школу та державу, навчаючись та проходячи стажування в університетах та коледжах Франції, Великобританії, США (Леута Оксана, Чернишенко Леся, Козлов Віктор, Лікарчук Костя, Соколова Юлія, Єгорочкіна Юлія, Древіна Ольга та інші).