Сьогодні 19 вересня 2017 року, вівторок

Школа має широкі міжнародні зв'язки з навчальними закладами, міжнародними громадськими організаціями, дипломатичними представництвами.

12 листопада 2008 року була укладена угода про співпрацю з коледжем де Голль-Антоніоз м. Ле Борд (Франція). Мета цієї угоди: молодіжний обмін учнями, підтримка та розвиток міжнародних партнерських стосунків між навчальними закладами, удосконалення мовленнєвої практики. Кожного року старшокласники від'їжджають до Міжнародного молодіжного табору «Марпен» м. Тюсон, де відпочивають та працюють разом зі своїми однолітками. Багато заходів проводиться спільно І Посольством Франції в Україні, тісно співпрацює з Французьким Культурним центром.

З 06 по 13 квітня 2010 року школу відвідала делегація учнів та вчителів коледжу де Голль-Антоніоз м. Ле Борд (Франція) з метою молодіжного обміну учнями, підтримки та розвитку партнерських зв'язків між навчальними закладами, удосконалення мовленнєвої практики учнів в рамках Угоди про співпрацю від 12 листопада 2008 року.

Французькі школярі проживали в родинах своїх однолітків – учнів нашої школи, а викладачі – в родинах своїх українських колег.

Під час перебування в Києві наша французькі друзі відвідали навчальні та виховні заходи школи, спілкувалися зі своїми однолітками, брали участь у культурно-масових заходах, ознайомилися з історією, культурою та традиціями України.

З 27 квітня по 28 травня 2010 року вчитель французької мови Лактіонова О.О. проходила педагогічне стажування у Франції в коледжі Альберта Мішено, що знаходиться у місті Вільфанян (регіон Пуату-Шарант). Мета стажування – ознайомлення із системою освіти Франції, організацією роботи викладачів і навчанням учнів, методикою викладання предметів французькою мовою, культурою і традиціями Франції, вдосконалення французької мови.

З 23 вересня по 24 жовтня 2010 року вчитель французької мови Вакула Г.О. проходила педагогічне стажування у Франції в коледжі Женев'єви де Голль-Антоніоз з метою ознайомлення із системою освіти Франції, методикою викладання предметів французькою мовою, вдосконалення французької мови. Під час стажування вчитель навчала французьких дітей української мови.

З метою вивчення і використання європейського досвіду, підвищення професійної педагогічної майстерності та рівня міжнародної комунікації, а також взаємодії в освітній сфері з 2 листопада по 1 грудня 2013 року вчитель французької мови Ткаченко Оксана Володимирівна проходила міжнародне стажування у Франції в коледжі Женев'єви де Голль-Антоніоз.  Програма включала в себе ознайомлення з механізмом роботи коледжу, відвідування уроків, пізнання компонентів on-line навчання та інших сучасних європейських освітніх інтернет-інструментів.

З метою поширення набутих знань і досвіду було проведено методичний семінар для всього колективу кафедри іноземних мов, який ефективно використовуватиме отримані знання для реалізації цікавих, інноваційних проектів в освітній сфері.