Сьогодні 17 грудня 2018 року, понеділок

День учнівського самоврядування 2017

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 10 та 11 класів. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

07.12.2017   Світлана Іванівна