Сьогодні 22 листопада 2017 року, середа

Другий тиждень у дитячому пришкільному таборі відпочинку "Ромашка"

За другий тиждень перебування у таборі діти відвідали пожежно-технічний лекторій "Не залишайте дітей без нагляду дорослих",  побували у бібліотеці № 152 сімейного читання ЦБС Голосіївського району на народознавчій годині "Трійця трьома святами багата" та  на природознавчому святі "До природи не неси шкоди", де ознайомилися з книжковою виставкою та взяли участь у вікторині "Ерудит у царині рослин та тварин". Також до дітей завітали артисти з двома ігровими програмами - "Пригоди Аладдіна" та "Запрошення у казку".  Ще діти прослухали цікавий урок "Безпека дорожнього руху" від патрульної поліції. Продовжували роботу гуртки "Чарівний пензлик", "Інформатичний", "Умілі ручки", "Ліпка", "Лялька-мотанка", "Хореографічний".

Пожежно-технічний лекторій

Урок від патрульної поліції

Ігрова програма "Пригоди Аладдіна"

У бібліотеці № 152 сімейного читання ЦБС Голосіївського району