Сьогодні 17 грудня 2018 року, понеділок

Конкурс "Логотип "Проти злочинності" від управління поліції Києва

У поліції Києва нагородили переможців та учасників конкурсу дитячого малюнка "Логотип "Проти злочинності". в якому брали участь учні нашої школи Сікан Уляна (7Б клас), Сидоренко Віталія (5Б клас), Копиця Віктор, Міллєр Сабіна, Єфремова Тетяна (2А клас).
Головний поліцейський столиці Андрій Крищенко привітав усіх учасників, а призерам вручив подарунки та відзначив подяками педагогів навчальних закладів, які підтримали ініціативу правоохоронців.
Це перший конкурс в Україні, мета якого залучити дітей до створення логотипу кампанії із запобігання злочинності. І проводився він на базі Голосіївського управління поліції за підтримки Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ІСІТАР) Департаменту юстиції США.
Переглядаючи роботи учасників Андрій Крищенко запропонував особисте заохочення учасника конкурсу. А увагу генерала поліції третього рангу привернуло зображення логотипу у виконанні другокласника спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови №269 Віктора Копиці.

28.11.2018   Світлана Іванівна