Сьогодні 16 листопада 2018 року, п'ятниця

Набір дітей до першого класу на 2018-2019 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Спеціалізована школа №269 міста Києва з поглибленим вивченням французької мови
оголошує набір дітей до 1 класу на 2018-2019 н.р.

Прийом документів дітей мікрорайону, що проживають на закріпленій за школою території,
а також дітей, чиї старші брати чи сестри вже навчаються в нашій школі
відбудеться з 23 квітня по 31 травня

Необхідні документи:

1. Оригінал та копії паспорта батьків (сторінки: 1, 2 та реєстрації).
  2. Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична карта (форма 086-1/о) оригінал.
  4. Підтвердження місця реєстрації (прописка в паспорті або витяг з єдиного державного демографічного реєстру)

Відповідно  до чинного законодавства співбесіди та зустрічі
з психологом проводитися не будуть

Дні прийому документів:

ПН, ВТ, ЧТ -  з 14:00 до 18:00 в каб.директора

Прийом документів для інших мешканців мікрорайону, що НЕ проживають на закріпленій за школою території відбудеться з 01 червня по 15 червня за наявності вільних місць.

Яка довідка потрібна для відвідування школи
Про форми для профілактичних щеплень

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду». У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма №06З/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі №06З/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

16.04.2018   admin