Сьогодні 22 листопада 2017 року, середа

Всеукраїнська військово-патріотична гра Сокіл (Джура)

23-25 травня 2017 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (Київська область, Бородянський район, село Пилиповичі) відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях взяли участь 10 команд-переможців районних етапів гри «Сокіл» («Джура»). Голосіївський район представляв рій «Нащадки козаків» нашої школи.

Відкрила змагання 23 травня 2017 року Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Також до юних джур завітали голова Громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид, директор табору «Азовець» Андрій Антипов, Голова правління ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО» Дмитро Приймаченко, голова Всеукраїнської громадської організації «Коло Медіа» Микола Бондар, офіцер групи по роботі з особовим складом Київського міського військового комісаріату Володимир Загребельний, заступник голови Київської міської організації ТСО України Сергій Соловей.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх тих, хто захищав терени нашої Батьківщини.

Програма змагань була  цікавою і насиченою та складалася з таких конкурсів:

стрільба;

впоряд (стройова підготовка);

козацька смуга перешкод;

«Відун» (військово-історична вікторина, інтелектуальні змагання з історії України);

перетягування линви;

«Ватра» (мистецька композиція);

«Козацька страва».

«Теренова гра».

Крім  обов’язкових випробувань діти мали можливість взяти участь у відкритих тренуваннях із самооборони засобами національного виду бойових мистецтв хортингу, пограти  у гру «Лазертаг» (лазерні бої), організовану воєнно-спортивним клубом  «Полігон «Альфа» та відвідати практичні заняття «Ознайомлення з матеріальною частиною автоматичної зброї"(розбирання та збирання АК-74) та «Тактична медична допомоги», підготовлені представниками «Цивільного корпусу «Азов».

Наша команда гідно виступила у всіх випробуваннях. Нащадки козаків вибороли перше місце в конкурсі «Добре діло», третє - в конкурсі «Таборування», а у змаганнях з перетягування линви та «Відун» -   четверте.

В індивідуальному заліку абсолютним переможцем у змаганнях з хортингу стала Бурдейна Настя, а Васько Мілена у стрільбі з пневматичної гвинтівки з понад сорока учасників посіла шосте місце.

Суддівська колегія гри високо оцінила виступ  нашої команди на творчо-мистецькому конкурсі «Ватра» та з задоволенням поласувала українськими галушками, приготовленими голосіївцями в рамках  конкурсу з приготування козацьких страв.

Учасників гри нагородили грамотами та подарунками. А найціннішою нагородою став Прапор України, який передали джурам воїни із зони проведення АТО.

Управління освіти висловлює вдячність за підготовку та забезпечення участі команди району у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») педагогам  школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269: заступнику директора з виховної роботи Шерстюк Світлані Іванівні, вчителю англійської мови Жуковій Юлії  В’ячеславівні, вчителю фізичної культури Лакозі Віталію Михайловичу

07.06.2017   admin