Сьогодні 19 вересня 2017 року, вівторок

Спеціалізація школи

Школа має два направлення спеціалізації: іноземні мови (французька) та інформатика

Школа має широкі міжнародні зв'язки з навчальними закладами, міжнародними громадськими організаціями, дипломатичними представництвами.

12 листопада 2009 року була укладена угода про співпрацю з коледжем де Голль-Антоніоз м. Ле Борд (Франція). Мета цієї угоди: молодіжний обмін учнями, підтримка та розвиток міжнародних партнерських стосунків між навчальними закладами, удосконалення мовленнєвої практики. Кожного року старшокласники від'їжджають до Міжнародного молодіжного табору «Марпен» м. Тюсон, де відпочивають та працюють разом зі своїми однолітками. Багато заходів проводиться спільно І Посольством Франції в Україні, тісно співпрацює з Французьким Культурним центром.

Учні та вчителі школи приймають активну участь у таких навчально-освітніх проектах: «Літо без кордонів», «Світ без кордонів» (який стартує 10 грудня 2009 року) під егідою Молодіжної організації AIESEC), «Різні країни - різні культури» Швеція, м.Тьєри. Б школі працює Євро клуб «Марпен». Учасники Євроклубу беруть активну участь у «Святах чигання», днях Франкофонії, зустрічах з письменниками, поетами, мовознавцями, представниками видавництв Франції, науковцями. Переглядають фільми французькою мовою, в рамках проекту «Вечори французького кіно». Школярі листуються зі своїми ровесниками у Франції, Канаді, Великобританії.