Концерт до Дня Соборності України

Сьогодні в актовій залі школи учнів, вчителів, батьків зібрала історична подія – сторіччя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки в єдину Україну. Відтоді в національному календарі з’явилося велике державне свято – День Соборності України.
На концерті були присутні гості – Роман Гавриленко – голова Голосіївського осередку Громадської організації “Сокіл”, Андрій Дудка – голова Солом’янського осередку Громадської організації “Сокіл”,Михайло Стрижка – батальйон Організації українських націоналістів, активіст громадської організації “С14”, Pavlo Polishchuk – волонтер, координатор проекту Ukrainian military honor.
Наприкінці свята всіх було запрошено утворити “Ланцюг єдності”, взявшись за руки і об’єднавшись у велику, єдину шкільну українську родину!