День цивільного захисту

19 квітня в нашій школі було проведено День цивільного захисту.
Діти переглянули відеофільми “Правила поведінки при пожежі в школі”, “Варто знати кожному”, “Правила евакуації для школярів”, “Якщо ви опинилися в центрі масових заворушень”, “Захист від терактів”.

Для учнів 3х класів було проведено вікторину з безпеки життєдіяльності “Бережи себе”. Учні старших класів під керівництвом вчителя захисту вітчизни Лакози В.М. проводили практичні заняття з учнями молодшої та середньої школи “Способи захисту органів дихання”. Вчитель медичної підготовки Лут А.М. провела практичні заняття “Перша медична допомога”. Також відбулися спортивні змагання “Школа виживання”.

Було проведено відпрацювання дій учнів, працівників школи відповідно до варіантів можливої загрози на території школи при можливому виникненні надзвичайної ситуації екологічного і природного характеру.