ІІ (районний) етап IV Кубку Київського міського голови з шахів “Кришталева тура”

Завершився ІІ (районний) етап IV Кубку Київського міського голови з шахів “Кришталева тура.
Серед дівчат (5-9 класи) І місце здобула Вілінська Любов, учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269, ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Савлук Людмила (гімназія № 179) та Падун Світлана (школа І-ІІІ ступенів № 108). Перемогу серед учениць 10-11 класів виборола Вілінська Надія (спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269), ІІ місце посіла Кузьмінська Дарія (ліцей № 227 імені М.М. Громова) та ІІІ місце зайняла Мазур Маргарита (спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка).

Серед юнаків 5-9 класів переміг у турнірі учень спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 Чаплигін Микита, який зайняв І місце, ІІ місце отримав учень школи І-ІІІ ступенів № 132 Косташ Роман та ІІІ місце посів Харченко Богдан, учень «Ліко-школи».

Місця переможців серед юнаків (учнів 10-11 класів) розподілилися наступним чином: І місце – Міщенко Федір (гімназія № 179), ІІ місце – Вермінський Артем (Креативна міжнародна дитяча школа), ІІІ місце – Петровський Дмитро (школа І-ІІІ ступенів № 37).

Переможці турніру, які були нагороджені кубками і медалями, вибороли право взяти участь у ІІІ (міському) етапі IV Кубку Київського міського голови з шахів “Кришталева тура», який відбудеться 14 і 15 травня 2019 року.

Вітаємо наших учнів і бажаємо їм нових перемог!