ВІТАЄМО переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2018-2019 н.р.

Місце

Клас

Прізвище, ім’я,  по батькові учня

Прізвище, ім’я,  по батькові вчителя

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з французької мови

1

8-Б

Тивоняк Вікторія Іванівна

Вакула Галина Олександрівна

ІІІ

9-Б

Анненкова Юна Геннадіївна

Вакула Галина Олександрівна

ІІІ

9-Б

Жиленко Софія Вадимівна

Середа Мар’яна Олегівна

ІІ

10-А

Терещук Анна Григорівна

Скремінська Наталія Миколаївна

ІІ

11-А

Вікулова Марія Володимирівна

Вакула Галина Олександрівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з української мови і літератури

ІІІ

10-А

Терещук Анна Григорівна

Ганага Ірина Валеріївна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

І

7-Б

Антонов Іван Євгенович

Мацьоха Олександр Михайлович

ІІ

11-А

Пінчук Павло Сергійович

Мацьоха Олександр Михайлович

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

ІІ

11-А

Вікулова Марія Володимирівна

Пугач Людмила Петрівна

ІІІ

11-А

Мамєєва Єлизавета Ігорівна

Пугач Людмила Петрівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ІІІ

6

Коробань Іван Генннадійович

Ірус Тетяна Вікторівна

ІІ

7-Б

Антонов Іван Євгенович

Леута Ганна  Григорівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ІІІ

11-Б

Калитенко Таміла Олександрівна

Шевчук Людмила Михайлівна

ІІІ

11-А

Тимченко Ольга Олексіївна

Шевчук Людмила Михайлівна

ІІІ

10-Б

Шинкарецька Ангеліна Андріївна

Шевчук Людмила Михайлівна

ІІІ

8-А

Полулященко Софія Андріївна

Шевчук Людмила Михайлівна

ІІІ

8-А

Крупеньків Дмитро В’ячеславович

Шевчук Людмила Михайлівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

ІІІ

9-В

Литвинчук Дар’я В’ячеславівна

Мовчун Адам Станіславович

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

ІІІ

8

Ратушний Максим Володимирович

Лут Алла Михайлівна

ІІ

9-Б

Комаревич Аріна Сергіївна

Білошвець Тетяна Петрівна

ІІІ

9-Б

Євдокимов Олександр Олександрович

Білошвець Тетяна Петрівна

І

10-А

Ромашов Дмитро Сергійович

Лут Алла Михайлівна

ІІ

10-А

Поморцева Дарина Павлівна

Лут Алла Михайлівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

ІІ

11

Моторна Тетяна Геннадіївна

Сєдова Ольга Анатоліївна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

І

7-Б

Антонов Іван Євгенович

Гармашова Лариса Сергіївна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

ІІ

7

Рудник Никита Тимурович

Лікарчук Алла Михайлівна

І

7

Антонов Іван Євгенович

Лікарчук Алла Михайлівна

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

ІІІ

6

Ясевіна Дар’я Сергіївна

Романюк Інна Іванівна

І

7

Мельничук Вікторія Юріївна

Романюк Інна Іванівна

ІІІ

8

Арнаута Євгенія Олексіївна

Романюк Інна Іванівна

1

10-Б

Позняк Дар’я Романівна

Романюк Інна Іванівна

І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук учнівської молоді

Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури

І

9-Б

Думич Анастасія Ігорівна

Середа Мар’яна Олегівна

ІІ

9-Б

Євдокимов Олександр Олександрович

Вакула Галина Олександрівна

ІІ

9-Б

Кржипенська Влада Юріївна

Вакула Галина Олександрівна

ІІІ

9-А

Мєльнікова Марія Євгеніївна

Чехович Ольга Григорівна

ІІ (міський) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

І

7

Мельничук Вікторія Юріївна

Романюк Інна Іванівна

ІІ

10-Б

Позняк Дар’я Романівна

Романюк Інна Іванівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.