Літній шкільний табір 2019

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Саме тому літній пришкільний табір відпочинку «Ромашка» є джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я.
Триває 7 день роботи нашого табору. Вирує життя у 5 загонах: «Веселка», «Смаколики», «Друзі», «Фенікс» та «Чомучки ». Щоранку свою роботу табір розпочинає енергійною зарядкою. Щоденно організовується розважальна програма і виховні заходи: конкурси, вікторини, бесіди з БЖД, екскурсії, театралізовані вистави, працюють гуртки «Чарвний пензлик», «Авіамоделювання», «Вокальний», «Умілі ручки», «Іноземна мова» та «Інформатичний», де кожен знаходить заняття до душі. Особливо цікаво відзначили у таборі День охорони навколишнього середовища, День журналіста України, Міжнародний день друзів і, навіть, День сонцезахисних окулярів. Діти писали замітки до газети, вчилися правильно сортувати сміття, розучували веселі музичні руханки, танцювали під запальну музику на свіжому повітрі, відвідували Бібліотеку № 152 та відділення Приватбанку, зустрілися з акторами театру «Дієз» та Муніципального театру ляльок.
Багато чого вже зроблено для відпочинку наших дітей, а скільки ще цікавого попереду!