Всеукраїнський соціальний проект “GoСamp 2019”

З сьогоднішнього дня в школі почав працювати всеукраїнський соціальний проект “GoСamp 2019” від громадської організації “Глобал Офіс”, який проводиться за підтримки Посмольства Франції в Україні та Всеукраїнської асоціації викладачів французької, і спрямований на розвиток позаурочної освітньої програми, направленої на розвиток толерантності, громадянської свідомості, лідерських якостей та навичок 21-го століття через виконання проектних робіт за залучення іноземних волонтерів.

В першій половині дня діти спілкувалися французькою мовою з представниками посольства Франції в Україні, а в другій – англійською з іноземними волонтерами.

Другий день проекту “GoCamp”
В першій половині дня учасники англійською мовою навчалися створювати власні проекти: idea, logo, video, speech.

Діти складали плани, знімали відео, озвучували та монтували їх.
В другій половині дня відбулася зустріч з представниками транснаціональної компанії “Danone” – відомого виробника молочних та інших харчових продуктів. Діти англійською мовою дізналися історію компанії та її продукцію, потім разом з лекторами пригадали правила безпечної поведінки та відпочинку влітку, обговорили принципи здорового харчування, зробили руханку, після чого, поділившись на групи, створювали власні проекти та презентували їх. В якості приємних подарунків за представлені проекти учасники отримали напої та йогурти:)