Петиція про створення парку в Центрі міста!

Забудова Києва житловими та офісними комплексами набирає обертів кожного року. На жаль, влада міста при цьому не піклується про інфраструктуру і місця для відпочинку. Але без цього наше місто ніколи не буде комфортним та приємним для життя. Бо якість життя – це не тільки гаряча вода, під’їзди з консьєржем та сучасні ліфти. Це ще й можливість прогулятися, не пробираючись між запаркованими авто, погратися з дітьми у бадмінтон, почитати книгу біля фонтану. Саме цим беруть за душу європейські та американські міста. Саме цим цивілізований світ відрізняється від третього. Коли ми це усвідомимо – може бути занадто пізно, бо скрізь будуть висотки, і ми будемо приречені на життя у кам‘яних джунглях, які самі для себе збудували.

Треба зараз створювати комфорт для киян. Ми пронуємо створити парк у центрі міста – не сквер, не алейку, а справжнісінький парк площею 5 га, із озером, доріжками та галявинами. Є ідеальне місце – земельна ділянка у самісінькому центрі Києва, за адресою вул. Антоновича 52-54, на місці колишнього трамвайного депо. Ця ділянка уже пустує багато років, спроба її забудови закічилась невдало – на місці виритого котловану утоврилось озеро, де вже оселилися качки та інша живність.

Парк у такому місці стане у нагоді усім киянам. По-перше, він знаходиться поруч із ст.м. Олімпійська, тому добиратися зручно із будь-якого куточка Києва. По-друге, ця центральна частина міста має одну із самих щільних забудов, і рекреаційне місце там потрібне, як повітря. По-третє, природа вже сама подбала про те, щоб створити там озеро – нам треба лише все належним чином упорядкувати.

Для створення парку ми плануємо залучити усю київську громаду – оголосити конкурс на назву, зібрати пропозиції щодо концепціі, залучити київських дизайнерів. Це має бути парк для людей, задуманий людьми!

Кияни заслуговують не тільки на загазоване повітря та транспортні проблеми!Підпишіть петицію і давайте втілимо цю мрію для нас і наших дітей.