Шановні батьки майбутніх першокласників!

Початок прийому документів до перших класів перенесено до покращення епідемічної ситуації.

Повідомляємо, що прийом документів для вступу до 1 класу 2020 року розпочнеться НЕ РАНІШЕ 1 квітня 2020 року. Попередньо записатися буде можливо на вахті з середини березня.

Вступ до школи здійснюється відповідно до ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року №367

Документи, які потрібно подати в заклад для зарахування:

• Заява (пишеться в школі, на виданому нами бланку)
  • Два фото 3х4
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар)
  • Довідка про щеплення 063-о з наявністю усіх щеплень, які мають бути у дитини відповідно її віку (видається у кабінеті щеплень)
  • Оригінал та копія документа, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за умови, що родина проживає на закріпленій за школою територією (якщо дитини немає в реєстрі).

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників школи.

Підготовчих курсів при школі не буде – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Ми плануємо відкрити 5 перших класів, один з яких буде навчатись за проектом Технологія  Розумники «SMART KIDS» .

Спеціалізована школа № 269 за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.

Прийом документів триватиме до 31 травня 2020 року.

З повагою, адміністрація закладу.

4 коментарі до “Шановні батьки майбутніх першокласників!”

1. Добрий день. Чи візьмуть мою дитину до першого класу в цьому році, якщо на 1 вересня буде 5.10 років. А 6 років виповниться 14 жовтня. Я повинна додатково приносити висновок спеціалістів щодо готовності дитини до навчання?

1. Дякую за відповідь. Але ж мають відмовляти тільки тим, хто на 1ше вересня буде молодший за 5років і 8 місяців. Рахую, що дитина готова до навчання і можу прикріпити висновок фахівця.

2. ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ОСВІТУ”

Доброго дня!
    Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.