Карантин – це не канікули! Дистанційне навчання в дії

Карантин – це не канікули! Учителі нашої школи створили єдину “сітку” на платформі для дистанційного навчання Google Classroom та додали у неї всіх учнів 5-11 класів . Вийшло віртуальне освітнє середовище з сформованими класами: учнями та учителями. Платформа дозволяє увесь час бути з нашими учнями на зв’язку. Тести, матеріали, відео, різні посилання, зображення, онлайн спілкування – роблять навчання наших школярів беззаперечно цікавим! 🎓👨‍🎓

Окрім звичної роботи з підручником, діти працюють з опитувальниками в гугл-формі, проводять досліди, працюють над проектами, готують творчі звіти, надсилають фото своїх робіт у вайбері та на пошту вчителям, переглядають навчальні відео на різних ресурсах, спілкуються через соціальні мережі зі своїми вчителями, грають в ігри та роблять фізичні вправи!

Учні початкової школи також активно працюють. Тут в нагоді стали педагогічні ігри «Розумники» (Smart Kids). А також матеріали на сайтах «Всеосвіта», «На урок», «Розвиток дитини», «Віртуальна школа», «Нова школа. Цікавіше за підручник» тощо.