прийом документів до першого класу 2020рік

Прийом документів до 1-го класу

Територія обслуговування школи:

 • пр. Глушкова 9В, 9Г, 9Д, б. 13-61 (непарні номери);
 • вул. Заболотного, б. 2-26;

відповідно до розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації №12 від 13.01.2020р. “Про організацію обліку учнів та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району”

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНА
(маски, безпечна відстань)

Прийом чи реєстрація документів онлайн наразі не проводиться.

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році.

Вступ до школи здійснюється відповідно до ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року №367

Документи, які потрібно подати в заклад для зарахування:

 • Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини
 • Заява (пишеться в школі, на виданому нами бланку)
 • Два фото 3х4
 • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар)
 • Довідка про щеплення 063-о з наявністю усіх щеплень, які мають бути у дитини відповідно її віку (видається у кабінеті щеплень)
 • Оригінал та копія документа, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за умови, що родина проживає на закріпленій за школою територією (якщо дитини немає в реєстрі).

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти:

Підготовчих курсів при школі не буде – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Ми плануємо відкрити 5 перших класів, один з яких буде навчатись за проектом Технологія  Розумники «SMART KIDS» .

Спеціалізована школа № 269 за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.

З повагою, адміністрація закладу.

16 коментарів до “прийом документів до першого класу 2020рік”

 1. Доброго дня! Чи розглядається варіант прийому документів до першого класу в режимі он-лайн?

 2. В режимі он-лайн прийом документів покищо не планується. Прийом документів буде після завершення карантину. В разі нової інформації ми все повідомимо на сайті.

  1. прийом документів до 1-го класу після завершення карантину. онлайн запис школою не проводиться, платформа ,що здійснює онлайн запис неофіційна.

 3. Подскажите, форма 063-о про прививки тоже приносится в школу? Раньше ее в списке не было. Все показывалось педиатору, который выписал 086 справку

 4. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є можливість зв’язатися з завучем молодших класів? Дуже потрібно знати Чи можливо попасти у третій клас на 2020-21 роки?

 5. Доброго дня. Як, та коли, можно записати дитину в перший класс? Наша старша дитина, теж навчається в 269школі.

  1. Як тільки оголосять завершення карантину та знімуть обмеження щодо перебування на території школи. Це орієнтовно з 22 травня, але школа відкриється тільки після дезінфекції приміщень. Слідкуйте за новинами. Як тільки школа буде готова приймати відвідувачів, ми повідомимо на сайті, і тоді ж ви зможете подавати документи.

 6. Як можливо зв’язатись з керівництвом школи для того, щоб перевести дитину в 4 клас на 2020-2021 навчальний рік?

 7. Добрий вечiр! Пiдскажiть яким чином буде набиратися клас, який буде навчатись за проектом Технологія Розумники «SMART KIDS»?

 8. Добрый вечер! А можно указать фамилии учителей, кто в этом году набирает первоклассников?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *