6 коментарів до “Прийом до перших класів”

1. Я была записана на 06.04 на 16:50. Наша запись аннулирована.
    Подскажите пожалуйста, а предварительная запись будет для подачу документов в школу. Или можно будет прийти в любое время и подать документы.

Спеціалізована школа з поглибленим вивченням французької мови 269
    в пятницу 19.03.2021 р.
    “Увага! Прийом до перших класів!
    Школи столиці розпочнуть прийом документів у перші класи з 12 квітня.” – Дайте пожалуйста разъяснение про подачу документов. Будет ли предварительная запись или нет!?

2. Прийом документів у перші класи розпочинаємо 12 квітня. Якщо Ви попередньо були записані до 12 квітня, зателефонуйте, будь ласка, за номером 044-526-36-58 та запишіться на зручний для Вас час для подачі документів.

3. Добрый день. Какие документы необходимы для зачисления в первый класс? Спасибо

4. Всі необхідні документи зазначено у новинах у запису “Батькам майбутніх першокласників”

5. Добрий день.
    Коли можна написати заяву на переведення дитини у школу на вільні місця?

1. Вітання! Уточніть, будь ласка, що мається на увазі під “переведення на вільні місця”.