Бесіда «Вища освіта у Франції»

Франція країна в якій можна знайти все – від смачної їжі, гарної архітектури, краєвидів, культурних пам’яток та, звичайно, якісної освіти. 

Французька освіта відома своїми традиціями та багатовіковою історією. Найстаріший університет Франції – Сорбона, заснований ще в 1253 році. Франція – третя у світі країна за кількістю студентів. Наразі у Франції є 70 державних та безліч приватних університетів, які вважаються більш престижними та пропонують різноманітні програми вищої освіти. 

На передодні 50-річчя Днів Франкофонії в Україні для учнів 9-В класу була проведена бесіда «Вища освіта у Франції».  Учні дізналися, що для  вступу на перший курс французького університету не потрібно скаладати іспити, якщо ви вже є студентом вітчизняного університу. Як правило, українські студенти вступають на перший курс до університету в Україні, а потім переводяться у французький. При вступі на магістратуру студенти проходять особисту співбесіду, де вони розповідають про мотиви вступу, а також про кар’єрні плани та амбіції на майбутнє. Головне для вступу в університети Франції – це знання французької мови!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *