Годівнички для пернатих друзів.

Нелегкі часи наступають для пташок, які залишились у нас зимувати. Багото з них гине  від холоду і голоду. З настанням холодів горобці, синички, щиглики, снігурі та вівсянки будуть літати до наших осель, щоб знайти собі їжу.

Кожен з нас може допомогти птахам. Для цього лише потрібно зробити годівничку і слідкувати, щоб кожного дня в ній був корм. Тому учні 3-Д класу з їх класним керівником Григоренко М.Ф. вирішили допомогти пташкам перезимувати і для цього виготовили свої власні годівнички та розвісили  їх біля школи.

Найлегше робити годівницю з пластикової пляшки, пакетів з під молока або соку. Більш складна – дерев’яна. Вішати її потрібно так, щоб вона була захищена ввід снігу та вітру. Краще —  з південного боку дерева.

3-Д клас запрошує всіх бажаючих приїднатися до цієї  акції !