З 5 квітня школа працює дистанційно

Учні школи навчаються дистанційно, використовуючи платфоорму Zoom та Google Classroom.

Всі уроки проводятья за розкладом.
Початок уроків на дистанційному навчання відповідно розкладу дзвінків.

Посилання на Zoom та коди Classroom дивіться в таблиці тут і тут, або запитуйте класних керівників.

Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме не більше 20 хвилин (початкова школа) та 30 хвилин ( середня та старша школа).

Питання вибору форми подальшого дистанційного спілкування, у разі необхідності, вирішуватиметься персонально (телефон, Viber, Messenger, електронна пошта).

Адміністрація школи особистий прийом громадян не проводить.

Звязатися з адміністрацією школи можна зателефонами: 044 526-22-89 та 044 526-31-14 або за електронною поштою: mail@school269.kiev.ua та school.269@ukr.net

Cоціально-психологічна служба школи здійснює консультування учасників освітнього процесу з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00 за телефонами:

099 015 3577 – практичний психолог Сєдова Ольга Анатоліївна,

066 023 7129 – соціальний педагог  Самойчук Алла Петрівна.

Дорогі діти! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім. Бажаємо усім доброго здоров’я! Ми віримо, що скоро усі разом зустрінемося у нашій школі!