1 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СМІХУ ТА ПТАХІВ

Кажуть, що сміх робить наше життя довшим. Учні 1-В класу разом з класним керівником  Казіміренко О.Ю. бажають всім сміятися, як можна частіше, з хорошого приводу і від щирого серця.Від сміху завжди молодіти, ставати здоровішими і ніколи в житті не хворіти. Хай  кожен день буде прикрашений жартами, добром, приємними подіями і зустрічами, які неодмінно викличуть хоча б посмішку на вашому обличчі. Смійтеся і заражайте своїм сміхом своїх близьких. З Днем сміху!
І не забувайте про, птахів – це частина нашого життя, нашої культури, нашого світогляду та світовідчуття. Неможливо уявити все довкола без розмаїття світу пернатих. До гнізд повернулися з вирію лелеки, а у небі тягнуться довгі ключі гусей, дзвенить хор співочого птаства.