Тиждень сімейних цінностей

У нашій школі проходить “Тиждень сімейних цінностей” присвячений Міжнародному  дню сім’ї що  відзначається 15 травня. З учнями 1 – 4 класів соціальний педагог нашої школи Самойчук А.П. провела  урок на тему: “Без сім’ї немає щастя на землі”. Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми. Метою заходу було розкриття важливості родини у житті кожної людини, адже вона зігріває нас маминою піснею, батьковим напуттям, бабусиними казками. Було переглянуто відео – презентацію “Без сім’ї немає щастя на землі”. Діти на долоньках малювали свою сім’ю і всі разом створили промінчики сонця. Програвали мініатюри на тему “Культура відносин у родині”, грали в гру “Ми творимо”. Учні висловлювали свої думки та відповідали на питання. Також діти розповідали про свої основні цінності в родині. Школярі зрозуміли, що міцна родина – це міцна держава.