Зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні в нашій школі пролунав останній дзвоник який сповістив про завершення навчального року для учнів 11-х класів.

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Передзвін останнього дзвінка відкрив нову сторінку їхнього дорослого життя. А від сьогодні їм, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне — бути чесними і добрими людьми. Вітаємо!!! Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави! Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!