Ukrainian Vibes

В червні, учениця нашої школи, Дроздовська Олександра стала учасницею серії воркшопів англійською мовою проєкту Європейської громадської сфери «Ukrainian Vibes». В продовж червня на заняттях вони обговорювали, дискутували, ділилися своїми думками. Це були цікаві комунікації  щодо свободи, свідомості, виборів, сенсів, цінностей, демократичної участі у різних сферах для побудови Європи, в якій вони хочуть жити. Найбільше обговорювались питання освіти, культури, молоді, спорту. На фінальній дискусії на тему «Наша Європа – створи своє майбутнє!» учасники проєкту  запропонували свої пропозиції, які увійдуть до питань, що обговорюватимуться в рамках запланованого міжнародного заходу «Конференція про майбутнє Європи». Дякуємо вчителю історії Тремтій С.П. за підготовку та  підтримку нашої учениці!