Посвята в першокласники

Вчора , 1 вересня, в нашій школі відбулося особливе свято – ми приймали в сім’ю наймолодших школярів – першокласників! Тепер із звичайних хлопчиків і дівчаток вони усі перетворились на справжніх учнів нашої школи.

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. На початку свята вітальне слово мала директор школи Балашенко Олена Федорівна, яка традиційно привітала першокласників у великій дружній шкільній родині, побажала дітям здоров’я, успіхів, наполегливості у навчанні, відмінних результатів. Особлива гостя Кот Тетяна Юріївна, керівник секції «Правознавства», завідувач відділення  філософії та суспільствознавства «Київської Малої Академії Наук» вручила грамоти за активну участь в роботі  Київської Малої Академії Наук учням 10-х та 11-х класів нашої школи.

Учні перших класів також змогли виявити свої здібності на різних локаціях: творча, музична, спортивна та інші, які були для них організовані та проведені представниками учнівського самоврядування.

Тож хочеться їм побажати успіхів, натхнення, терпіння, нових відкриттів на нелегких, але цікавих шкільних стежинах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *