До Дня захисників і захисниць України

Сьогодні, в переддень Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва. В нашій школі було проведено бесіди «Ми-козацького роду нащадки», «Козацькі забави» в 1-Б класі.  Також нагороджено переможців шкільного спортивного свята «Козацькі розваги»  для учнів 9-11 класів (підготували та провели президент школи разом з  членами  учнівського самоврядування),  якіпродемонстрували свою спритність, силу та спортивні навички у конкурсах: «Армрестлінг»,  «Стрільба»,  «Підтягування»,  «Кидання гранати»,  «Перетягування канату»,  «Біг». Крім цього учні 3-В класу виготовляли листівки «Зі Святом наші захисники», а  учні 5-Г, 7-А і 10-Б  класів записали відеопривітання для захисників та захисниць України.