Акція «Нагодуй птахів взимку»

2-Д клас разом з класним керівником Войтенко Т.О. приєдналися до  акції «Нагодуй птахів взимку»

У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Їх відомо понад 8600 видів, а на Україні – понад 300 видів. Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Тому й гинуть птахи у сильні морози. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички та постійно підгодовувати їх.

Традиційно наша школа в зимовий період проводить акцію «Нагодуй птахів взимку». Мета акції – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля. Діти разом з батьками виготовили годівнички для пташок, а потім із класним керівником розвісили їх перед школою і тепер вони їх регулярно підгодовують.