Вічная пам’ять Пугач Людмила Петрівна 🕯

22 лютого 2022 року пішла з життя людина, ім’я якій Учитель. Людина неймовірної сили духу та глибокої внутрішньої гідності – Пугач Людмила Петрівна.

Людмила Петрівна присвятила 40 років свого життя педагогічній діяльності.  У нашій  школі вона працювала вчителем біології більше 30 років, і ми з невимовною скорботою проводжаємо її в останню путь.

Ми пам’ятаємо Людмилу Петрівну як  талановитого педагога, людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця.  Для багатьох із нас вона була не просто колегою, а по-родинному близькою людиною та мудрим наставником. Вона блискуче володіла предметом і мала безцінний дар – майстерно передавати свої знання дітям. Її високий професіоналізм у поєднанні зі щирим захопленням своєю справою, любов’ю до життя та добрим серцем стали міцним фундаментом у формуванні Учителя-майстра, педагога від Бога. За роки роботи в школі Людмила Петрівна виховала не одне покоління учнівської молоді, своєю неймовірною енергією надихнула сотні молодих сердець. Тож увесь педагогічний колектив  завжди з теплом і вдячністю згадуватиме Людину з великої літери – Людмилу Петрівну Пугач.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Добрий спомин про Людмилу Петрівну ніколи не згасне, а її світле ім’я назавжди збережеться в історії нашої школи.