28 березня 2022 освітній процес відновлюється в дистанційному форматі

З понеділка 28 березня 2022 наша школа відновлює навчання в онлайн форматі.
В даний час кожна людина робить все можливе, все, що вміє, аби наблизити час до перемоги.

Найбільша сила учнів у вмінні і бажанні навчатись. А у вчителів – в умінні навчати.
Розуміємо, що кожна сім’я переживає стрес, тому рекомендуємо не полишати навчання.
Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка наших учнів, спілкування. Спілкування дітей між собою допоможе їм відволіктися від трагічних подій,
Навчання стане допомогою дитині, акцент буде зроблено не тільки на вивченні нового матеріалу, а й на повторенні.
В умовах війни освітній процес будемо адаптувати так, щоб навчання не перевантажувало дітей та вчителів.
Вчителі нашої школи наразі знаходяться теж в різних умовах. Серед нас є ті, які вимушено переїхали із зони бойових дій, які опинилися на тимчасово окупованих територіях. Є волонтери та ті, хто захищає нас в теробороні.
Відчуття згуртованості – це найкраща терапія для всіх нас в цей нелегкий час.
Віримо в Перемогу! Все буде Україна!