МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Сьогодні слово «Україна» гордо лунає в усьому світі. Це слово, яке єднає народи, яке викликає повагу та бажання дізнатись якомога більше про цю неймовірну країну, її історію, її традиції. Ми мужні, незламні, віддані своїй Батьківщині, закохані в Україну. Наша любов настільки велика, що ми хочемо розділити її з іншими.
3 червня за дві тисячи кілометрів від рідної домівки у мальовничому селі Банвіллар, що на сході Франції, французькі школяри мали нагоду познайомитись з нашої країною та її культурою. Вчитель нашої школи Середа М.О. провела інтегрований урок української мови для учнів молодшої школи СМ 1, СМ 2 (4,5 роки навчання). Діти відкрили для себе українську абетку, навчились писати своє ім’я українською мовою, із захопленням слухали розповіді про наших славних козаків і навіт трохи підспівували, коли звучав український гімн.
Після уроку діти поділились своїми враженнями:
Агат: «Mais elle est belle, votre langue!» (яка ж красива ваша мова).
Лео : «Votre drapeau me fait rêver des vacances» (ваш прапор змушує мене мріяти про канікули).
Онорін: «J’aimerais bien avoir une chemise brodée (я б теж хотіла мати вишиванку )