ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Алгоритм

дій учасників освітнього процесу у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» перед початком освітнього процесу

  1. Працівники закладів освіти, діти/учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога!» перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти, слідують до найближчого укриття.
  • У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» під час прийому/приходу дітей/учнів до закладу освіти, вони разом з працівниками закладу та супроводжуючими особами слідують до укриття.
  • Під час повітряної тривоги, у зв’язку з переміщенням всіх учасників освітнього процесу в укриття, діти/учні до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги!».
  • Після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!»:
  •  У закладах загальної середньої та позашкільної освіти освітній процес автоматично (на цей день) переходить в дистанційний формат та розпочинається не пізніше, ніж через годину. Рішення щодо організації освітнього процесу приймає адміністрація закладу, про що інформує працівників, учнів, батьків.
  •  Заклади дошкільної освіти розпочинають роботу не пізніше, ніж через годину. Рішення приймає адміністрація закладу, про що інформує працівників та батьків.
  • Якщо дитина/учень перебуває в укритті закладу освіти під час сигналу «Повітряна тривога!», батьки можуть її забрати лише після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *