Виставка “Україна-розп’яття”

5 жовтня учні 9-Б (кл.керівник Скремінська Н.М.) та 9-В (кл.керівник Шевчук Л.М.) класів відвідали з екскурсією виставку “Україна-розп’яття”, яка діє на базі Національного музею історії України у Другій світовій війні. Названа виставка- перший у світовій музейній практиці офлайн-проєкт про війну в реальному часі і під час тієї самої війни.

В експозиції виставки представлено унікальні артефакти повномасштабного зіткнення. Серед них карта захоплення м. Київ диверсійними групами й майже весь ворожий арсенал зброї, якою нищать Україну. Також учні змогли “зануритись” у реалії життя людей в одному з укриттів смт. Гостомель. У музеї побут мешканців відтворено завдяки автентичним речам.

Зі слів учнів: виставка залишила просто неймовірне враження, було цікаво і пізнавально.