Тиждень української мови та літератури

Слова росли із грунту, мов жита. Добірним зерном колосилась мова. Вона як хліб. Вона свята. І кров’ю предків тяжко пурпурова. Ліна Костенко
7-11 листопада в школі відбувався Тиждень української мови та літератури. Протягом Тижня учні школи за допомогою своїх найкращих вчителів відкрили ще більше секретів рідної мови (адже, все життя можна вчитися та всього не знати). Так учні 2-Б класу (класний керівник Анна Топчій) провели флешмоб “Яка наша мова?” та виготовили тематичні аплікації; учні 2-Г класу (класний керівник Людмила Лупеха) розгадували ребуси про мову та виконували інші цікаві завдання; учні 2-Д класу (класний керівник Наталія Карпович) провели флешмоб “Наша мова- наша перемога”; учні 4-Г класу (класний керівник Марина Кравчук) дистанційно взяли участь у вікторині “Наша мова- калинова”. Вчителі української мови Яна Геннадіївна Мірошниченко та Олена Сергіївна Ратушна провели цікаві вікторини і філологічні конкурси з учнями п’ятих класів та учнями старшої школи. До Дня української писемності та мови 9 листопада учні 3 – А класу (класний керівник Олена Сандул) перевірили свої знання рідної мови – написали диктант “Рідна мова” та виконали цікаві завдання, а учні 1-А класу (класний керівник Тетяна Гордовська) обговорили роль та значення мови для людини і також виконали цікаві завдання.