До Дня народження Тараса Шевченка

До 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці школи відбулася презентація виставки “І на оновленій землі врага не буде, супостата”. Здобувачі освіти
7-Б класу завітали до бібліотеки не з порожніми руками. Діана Хомич виготовила лепбук про творчий та життєвий шлях Кобзаря. Надія Гудніна та Аріна Чернякова намалювали портрет осучасненого Тараса Григоровича – воїна.
Бібліотекар пані Лариса ознайомила семикласників з експонованими на виставці виданнями автора, та про автора. Найбільше увагу дітей привернуло видання “Тарас Шевченко “Заповіт” мовами народів світу”. Адже в ньому укладено переклад всесвітньо відомого твору 150 мовами.
Потім учні дізналися цікаві факти про митця та чудово впоралися з розгадуванням кросворду “Творчість Т. Г. Шевченка”. Так склалося, що для назви виставки та для малюнку, бібліотекар та дівчата обрали однакове зображення Шевченка-Пророка та його цитату. Наприкінці заходу семикласники поринули у спогади про дитинство письменника сторінками видання “Малий Кобзар”, та отримали патріотичні стікери.

Натхненні семикласники з класним керівником Оленою Побочій продовжили вивчення постаті Кобзаря за лепбуком в рамках класного заходу “Шануємо наші культуру та історію,які додають сили у боротьбі й ведуть до Перемоги !”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *