Проєкт “Шкільний фронт”

9 березня в нашій школі ГО “АЛЬФА СЕЛФ ДЕФЕНС” для учнів 9-Б, 9-В, 11-А та 11-Б класів було проведено заняття з базової тактичної медицини та надання домедичної допомоги. Метою курсу є: навчити методам надання першої допомоги собі або потерпілому до приїзду швидкої допомоги та кваліфікованих медичних фахівців в умовах надзвичайних ситуацій. Інструктори пан Антон та пан Дмитро розповідали учням про: особисту безпеку, виклик швидкої, оцінку свідомості за алгоритмом AVPU, ознаки критичної кровотечі та основні ризики тощо. Та саме головне- практика. Ось кілька відгуків від дітей: Марина (учениця 11кл.) “Мені дуже сподобалось, все зрозуміло пояснювали і відповідали на всі питання. Допомагали, якщо щось не зрозуміло. Я змогла зробити правильно геть усе що пробувала. Дуже приємні люди і саме навчання”; Вероніка (учениця 11кл.) “Мені дуже сподобалось, дякую за організацію такого курсу саме в нашій школі. Нам показували як правильно користуватись джгутом і турнікетом. Дуже зрозуміло все пояснювали і ми навіть практикувались. Я вважаю, що в такий час, в якому ми живемо, це необхідно знати кожному. Велика подяка інструкторам, які проводили нам курс, було дуже цікаво їх слухати, вони молодці!”; Анастасія (учениця 11кл.) “Мені дуже сподобалось те, як детально нам розповідали, показували та давали практикуватись. Нам розповідали про найголовніше: як перекрити рану джгутом або турнікетом, як евакуювати людину від небезпечного місця, як допомогти при переломі кістки + показували інші варіанти, якщо поруч немає медичних предметів. Я щиро їм дякую, вони дуже приємні люди і гарно все пояснювали”; Олександр (учень 9кл.) “Враження класні. Нам показали як користуватися турнікетом, що є новий та старий вид. Новий набагато зручніше, але він більш дорогий. Розповіли як правильно перетискати поранення,що робити коли людина без свідомості. Ще як закріпити поломану ногу, або як дійти з поламаною ногою. Також розповідали про види кровотеч”; Софія (учениця 9кл.) “Розповідали, як працювати з джгутом, як можна евакуювати людину з небезпечного місця. Як донести травмовану людину на своїй спині, або ж якщо вона в лежачому положенні, як правильно перевернути її, аби не запав язик, як потрібно правильно її підняти з лежачого положення. Це було дуже корисно, особливо сподобалось, що була практика. І ми могли самі накладати турнікети та відчути це на собі”.
А ми продовжуємо нашу співпрацю! Тому чекаємо інструкторів вже найближчим часом