День цивільного захисту

День п’ятниці у нашій школі був дуже насичений і вельми цікавий 🙂 Від самого ранку в різних класах відбувалися активності, мета яких – навчитися берегти життя та здоров’я. Так у класах початкової школи відбулись бесіди з безпеки життєдіяльності, а також спортивні естафети; учениці 10-А класу, під керівництвом вчительки Алли Лут, провели для учнів 7- х та 8-х класів бесіди “Запобігання сонячним та тепловим ударам. Перша допомога при сонячному ударі”; учні 10-А класу, під чітким керівництвом вчителя Віталія Лакози, провели практичні заняття “Способи захисту органів дихання” з учнями 9-х класів. Також учні 9-х класів переглянули навчальні відео “Правила поведінки в натовпі”, “Дії при терористичному нападі”. Відбулася і навчальна евакуація зі школи. В освітньому закладі також оформлені різноманітні інформаційні куточки.