Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

В рамках підготовки до районного етапу Всеукраїнської спортивної військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) сьогодні в освітньому закладі відбувся шкільних етап Гри. Учасниками були козацькі рої учнів 2-х та 3-х класів. “Варили” куліш, відповідали на питання з української культури, продовжували прислів’я, демонстрували влучність та швидкість наші маленькі козачата. Готували та хвилювалися за учасників їх класні керівники: Ірина Гаргаєва, Анна Топчій, Тетяна Олефіренко, Людмила Лупеха, Наталія Карпович, Олена Сандул, Анна Ільїна, Ольга Казіміренко, Вікторія Іванова та Тетяна Войтенко. Дякуємо вам!
Дякуємо за допомогу в проведенні Гри учням 9-х класів, нашому шкільному учнівському самоврядуванню.
Також вдячні шановному журі та вчителям фізичного виховання.
Як підсумок:
Гуртом і каша краще їсться.
В гурті і комар сила.
В гурті і пісня в лад іде.