Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 травня в школі тривав 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. З учнями були проведені вікторини із знання ПДР, виховні бесіди з питань безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедом, роликовими ковзанами, скейт-бордом. 17 травня був проведений урок “Безпечна дорога додому”, метою якого є попередження травматизму та уникнення дорожньо-транспортних пригод.

В підсумку тижня безпеки дорожнього руху, 19 травня, перед учнями молодшої школи виступили юні інспектори дорожнього руху, команда “Безпечний рух” (керівник- педагог-організатор Петро Небелиця). Юні інспектори, разом із учнями, переконували розбійників повернути світлофор, розповідали правила дорожнього руху та до яких наслідків можуть привести порушення правил. Також діти подивились навчальні мультики і розім’ялись під руханки.