Тиждень психології

З 1 по 5 травня в освітньому закладі проходив Тиждень психології, метою якого було: збагачення знань учнів про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, формування прагнення учнів до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою, формування навичок конструктивного спілкування та розвитку життєвих компетентностей учнів.
Кожен день тижня був присвячений певній темі, мав конкретні завдання та заходи, свою назву і свій девіз. Так, понеділок – День відкриттів, девіз : «Життя – це таємниця, відкривай її»; вівторок – День відвертості під гаслом «Справжня розкіш — казати те, що думаєш… і думати, що ти кажеш»; середа – День творчості і креативу, девіз: «Мислення— це нове створення світу. Творчість – це суцільна таємниця. Твори, дій, змінюй!»; у четвер був День доброти і щастя з гаслом «Твори добро – будь щасливим!»; ну а в п’ятницю ми вчились дякувати в День вдячності та гаслом «Все просто: віддавай з радістю, приймай з вдячністю».
Заходи, що проводилися кожного дня під час великої перерви, залучали учнів до активних і корисних форм проведення часу, формували реальні оцінки своїх можливостей, розвивали комунікативні здібності, впевненість у своїх діях, виховували культуру поведінки. Кожен бажаючий учень мав змогу проявити свої здібності, нахили, висловити свою точку зору й ознайомитися з думками інших. Тиждень пройшов цікаво та плідно.
Організатором Тижня є шкільний психолог Ольга Сєдова , допомагали у проведенні учні 9-А та 9-В класів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *