Дистанційне навчання

Введення у Києві протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання розповсюдження коронавірусу передбачають в тому числі й призупинення освітнього процесу у навчальних закладах усіх типів  міста Києва з 12 березня, але навчання не припиняється!

До уваги учасників освітнього процесу!

Виконання навчальних планів освітніх програм в школі  здійснюватиметься шляхом використання асинхронного дистанційного навчання, що рекомендовано Департаментом освіти і науки.

Асинхронне навчання : учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через е-mail дистанційне навчання, що здійснюється через листування учителя і учнів через мережу інтернет.

У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано наступні заходи:

  1. Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
  2. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua
  3. Для учнів 5-9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
  4. Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
  5. На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
  6. Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

Завдання учням будуть задаватися через сайт “Домашка”  або за допомогою “Вайбер-Бота домашніх завдань“, результати його виконання та зворотній зв”язок організовано через електронні поштові скриньки вчителів.