Експеримент “Розумники”

Старт нового Всеукраїнського проекту Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України “Технологія навчання учнів початкової школи Розумники” відбувся в м. Скадовськ! До Літньої школи було відібрано 45 вчителів початкових класів Київської, Чернівецької, Одеської, Волинської, Донецької та інших областей нашої країни. Навчання проводилося в Скадовській школі №2. Розвитком інформаційно-комунікаційних компетентностей вчителів опікувалися: керівник проекту, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту, д.пед.н. Світлана Литвинова, зав.відділу цифрової грамотності ІМЗО Вікторія Косик, представники мультимедійного видавництва “Розумники” Даниліна Тетяна та Кохан Олександр.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 серпня 2017 р. № 1234 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» на базі 94 експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів всеукраїнського рівня з 17 областей та м. Києва розпочато проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» на 2017 – 2022 роки.

Наша школа  є  учасником дослідно-експерементальної роботи всеукраїнського рівня

24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила ІХ міжнародна виставка “ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ”. В рамках виставки відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Основні завдання вчителів початкових класів у формуванні Нової української школи», на якому виступила вчитель початкових класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови № 269 м.Києва Дроздовська Вікторія Олександрівна.

Академія SMART KIDS. Виступ вчителя спеціалізованої школи №269 Дроздовської Вікторії Олександрівни на осінній сесії