Про школу

Збудована 1987 року спеціалізована школа № 269 знаходиться у мальовничому куточку величного Києва, на південній його околиці у Голосіївському районі на Теремках-1.

Поряд розташовано ряд науково-дослідних та навчальних закладів, зокрема корпуси природничих факультетів Національного університету імені Тараса Шевченка, Кібернетичний центр, ім’я засновника якого носить проспект, на якому розташованtа школа. Також поряд є кілька центрів культури, як-от Національний виставковий центр, Музей архітектури та побуту України, Льодовий стадіон, іподром.

В школі працює чудовий колектив учителів, яких учні та їх батьки поважають за Божий талант нести вогонь у веселі та неслухняні ряди школярів, за проявлену ними відданість важливій справі просвіти.

Двері школи завжди відчинені для всіх бажаючих осягнути безкраї простори пізнання. Завжди будемо раді зустріти жадібні до знань молоді таланти.